Fåtölj Ulferts

Fåtölj Ulferts
Fåtölj Ulferts
Fåtölj Ulferts
Fåtölj Ulferts
Fåtölj Ulferts
Fåtölj Ulferts
Fåtölj Ulferts
Fåtölj Ulferts
Fåtölj Ulferts
Fåtölj Ulferts
Fåtölj Ulferts
Fåtölj Ulferts
Fåtölj Ulferts
Fåtölj Ulferts

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJ, Ulferts, 1960/70-tal, kromad stomme, klädsel i skinn med djuphäftade rygg och sittplymå, hjultrissor, sitthöjd ca 41 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, senare hjultrissor, ena smått lös

749234

2020-03-18