Stolar 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 10 st, 1900-talets andra hälft, grålackerade, stoppad sits, klädsel i rött konstskinn, sitthöjd ca 45 cm

Smärre ytskador och färgbortfall

749236

2020-03-16