Skyltdocka

Skyltdocka
Skyltdocka
Skyltdocka
Skyltdocka
Skyltdocka
Skyltdocka
Skyltdocka
Skyltdocka

Klubbat för:

900 SEK

1 500 SEK

SKYLTDOCKA, 1900-talets första hälft, med löst huvud och hand, safarijacka och mörka byxor med revärer, höjd ca 183 cm

Smärre ytskador, kläder med mindre hål, dockan ngt ostadig/ framåtlutad

749238

2020-03-16