Klubbat för:
900 SEK
1 500 SEK
SKYLTDOCKA, 1900-talets första hälft, med löst huvud och hand, safarijacka och mörka byxor med revärer, höjd ca 183 cm
Smärre ytskador, kläder med mindre hål, dockan ngt ostadig/ framåtlutad
749238
2020-03-16