Omega samt Zenith herrfickur i silver
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OMEGA, ZENITH, fickur, 3 st, silver, 1900-talets första hälft, vitemaljerad urtavlor, ankargång, diameter 49-52 mm
Omega uren går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, delvis skadade urtavlor, slitage
749242
2020-03-15