Omega samt Zenith herrfickur i silver

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OMEGA, ZENITH, fickur, 3 st, silver, 1900-talets första hälft, vitemaljerad urtavlor, ankargång, diameter 49-52 mm

Omega uren går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, delvis skadade urtavlor, slitage

749242

2020-03-15