Nk dockteater

Nk dockteater
Nk dockteater
Nk dockteater
Nk dockteater
Nk dockteater
Nk dockteater
Nk dockteater
Nk dockteater
Nk dockteater
Nk dockteater
Nk dockteater
Nk dockteater

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NK BAPS DOCKTEATER, 1960-tal, 11 st figurer, bl.a. Hans och Greta, Grodan Boll och Kalle Stropp, monterade på metalltråd med rund tyngd i metall

Bruksslitage

749257

2020-03-22