Bruno Mathsson bord Annika

Bruno Mathsson bord Annika
Bruno Mathsson bord Annika
Bruno Mathsson bord Annika
Bruno Mathsson bord Annika
Bruno Mathsson bord Annika
Bruno Mathsson bord Annika
Bruno Mathsson bord Annika
Bruno Mathsson bord Annika

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRUNO MATHSSON, bord 2 st., "Annika", Firma Karl Mathsson Värnamo, björk, märkta, höjder ca 42-63 cm, diameter 65-125 cm

Skador, slitage, märken

749265

2020-03-17