Schuco figurer
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SCHUCO FIGURER, 5 st, 1930-50-tal, bestående av trumspelade apa, fiolspelade apa, clown med resväska, 2 st hundar, samtliga urverksdrivna, höjd ca 11 cm
Hundarna saknar bollar, slitage, delvis med kraftiga slitage, samtliga urverk fungerar
749266
2020-03-22