Schuco figurer

Schuco figurer
Schuco figurer
Schuco figurer
Schuco figurer
Schuco figurer
Schuco figurer
Schuco figurer
Schuco figurer

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SCHUCO FIGURER, 5 st, 1930-50-tal, bestående av trumspelade apa, fiolspelade apa, clown med resväska, 2 st hundar, samtliga urverksdrivna, höjd ca 11 cm

Hundarna saknar bollar, slitage, delvis med kraftiga slitage, samtliga urverk fungerar

749266

2020-03-22