Barnstolar Alvar Aalto

Barnstolar Alvar Aalto
Barnstolar Alvar Aalto
Barnstolar Alvar Aalto
Barnstolar Alvar Aalto
Barnstolar Alvar Aalto
Barnstolar Alvar Aalto
Barnstolar Alvar Aalto
Barnstolar Alvar Aalto
Barnstolar Alvar Aalto
Barnstolar Alvar Aalto

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALVAR AALTO, 7 st, barnstolar, modell 65, björk, sitthöjd ca 38 cm

Slitage, repor, märken

749272

2020-03-17