Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKPLAFOND, 1900-talets andra kvartal, kupa i gröntonat råglas, blästrad dekor i form av stiliserade blomster, diameter ca 48, höjd ca 41 cm
Kant med nagg
749273
2020-03-15
Gör en kostnadsfri värdering här