Alvar Aalto pallar Stool 60

Alvar Aalto pallar Stool 60
Alvar Aalto pallar Stool 60
Alvar Aalto pallar Stool 60
Alvar Aalto pallar Stool 60
Alvar Aalto pallar Stool 60
Alvar Aalto pallar Stool 60
Alvar Aalto pallar Stool 60
Alvar Aalto pallar Stool 60

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALVAR AALTO, 5 st, "Stool 60", pallar, björk, höjd ca 44, diameter 35 cm

Slitage, repor, märken

749280

2020-03-17