Oscar Herschend

Oscar Herschend
Oscar Herschend
Oscar Herschend
Oscar Herschend

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OSCAR HERSCHEND (1853-1891): Båt vid strand, olja på duk, signerad OscH, ca 37x63 cm

Ytsmuts, krackeleringar

749311

2020-03-19