Kluckflaska 1800-tal

Kluckflaska 1800-tal
Kluckflaska 1800-tal
Kluckflaska 1800-tal
Kluckflaska 1800-tal
Kluckflaska 1800-tal
Kluckflaska 1800-tal
Kluckflaska 1800-tal
Kluckflaska 1800-tal
Kluckflaska 1800-tal
Kluckflaska 1800-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KLUCKFLASKA, daterad 1830, monogramsignerad, höjd ca 22,5 cm

Åldersrelaterade repor

749312

2020-03-15