Louise Adelborg Swedish Grace
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
LOUISE ADELBORG, 82 dlr, matservis, porslin, Rörstrand, "Swedish Grace, Kardinal, bestående av 12 mattallrikar, 12 förrättstallrikar, 12 assietter, 12 djupa tallrikar 12, buljongkoppar med fat, 5 uppläggningsfat, olika storleker, 4 tillbehörstllrikar, 1 såsskål
Bruksslitage, mindre nagg, olika märkning under
749315
2020-03-19