Louise Adelborg Swedish Grace

Louise Adelborg Swedish Grace
Louise Adelborg Swedish Grace
Louise Adelborg Swedish Grace
Louise Adelborg Swedish Grace
Louise Adelborg Swedish Grace
Louise Adelborg Swedish Grace
Louise Adelborg Swedish Grace
Louise Adelborg Swedish Grace
Louise Adelborg Swedish Grace
Louise Adelborg Swedish Grace
Louise Adelborg Swedish Grace
Louise Adelborg Swedish Grace
Louise Adelborg Swedish Grace
Louise Adelborg Swedish Grace
Louise Adelborg Swedish Grace
Louise Adelborg Swedish Grace
Louise Adelborg Swedish Grace
Louise Adelborg Swedish Grace

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LOUISE ADELBORG, 82 dlr, matservis, porslin, Rörstrand, "Swedish Grace, Kardinal, bestående av 12 mattallrikar, 12 förrättstallrikar, 12 assietter, 12 djupa tallrikar 12, buljongkoppar med fat, 5 uppläggningsfat, olika storleker, 4 tillbehörstllrikar, 1 såsskål

Bruksslitage, mindre nagg, olika märkning under

749315

2020-03-19