Klubbat för:
3 000 SEK
2 500 SEK
FÅTÖLJ, modell Q 56, underrede i betsad bok, fast klädd stomme, lös sittplymå, klädsel i plyschtextil, 1950-/60-tal, Möbel-Ikéa, höjd ca 91, sitthöjd 35 cm
Bruksslitage, senare klädsel
749320
2020-03-15