Ola Billgren, färglitografi

Ola Billgren, färglitografi
Ola Billgren, färglitografi

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLA BILLGREN (1940-2001), porträtt av flicka, signerad Ola Billgren -71, numrerad 118/325, färglitografi, bildmått ca 42 x 35 cm

749324

2020-03-18