Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, senempire / nyrokoko, 1800-talets mitt, förgylld, dekor i pastellge, ca 80x99 cm

749325

2020-03-15