Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SVENSSON, Uno (1929-2012): Manskropp, färglitografi, signerad och numrerad 85/125, daterad 86, 35x50 cm
749331
2020-03-18
Gör en kostnadsfri värdering här