Uno Svensson litografi

Uno Svensson litografi
Uno Svensson litografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVENSSON, Uno (1929-2012): Manskropp, färglitografi, signerad och numrerad 85/125, daterad 86, 35x50 cm

749331

2020-03-18