Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARL BRANDT (1852-1930): Landskap, signerad C. Brandt, olja på duk, ca 45x64 cm
Duklagning
749338
2020-03-17
Gör en kostnadsfri värdering här