Tamburmajor Rörmekano

Tamburmajor Rörmekano
Tamburmajor Rörmekano
Tamburmajor Rörmekano
Tamburmajor Rörmekano
Tamburmajor Rörmekano
Tamburmajor Rörmekano
Tamburmajor Rörmekano
Tamburmajor Rörmekano

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAMBURMAJOR, brunlackerad metall, Rörmekano, Skånes Fagerhult, etikettmärkt, höjd ca 181 cm

Bruksslitage, repor, smärre färgbortfall

749355

2020-03-18