Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAMBURMAJOR, brunlackerad metall, Rörmekano, Skånes Fagerhult, etikettmärkt, höjd ca 181 cm
Bruksslitage, repor, smärre färgbortfall
749355
2020-03-18
Gör en kostnadsfri värdering här