Klubbat för:
3 600 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
K-G NILSON (född 1942): "Årstiderna´´, signerade och daterad KG Nilsson 1982, 4 st färglitografier ca 21x24 cm
Zustandsbeschreibung
749369
2020-03-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner