K-G Nilson

K-G Nilson
K-G Nilson
K-G Nilson
K-G Nilson
K-G Nilson
K-G Nilson
K-G Nilson
K-G Nilson
K-G Nilson
K-G Nilson

Klubbat för:

3 600 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

K-G NILSON (född 1942): "Årstiderna´´, signerade och daterad KG Nilsson 1982, 4 st färglitografier ca 21x24 cm

Zustandsbeschreibung

749369

2020-03-15