Karin Karlsson oljemålning
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
KARIN KARLSSON (1897-1979): Landskapskomposition, signerad och daterad 1948, olja på duk, ca 29,5x40,5 cm
Kuntoraportti
Ram med smärre skada
749379
Päivämäärä:
2020-03-18