Karin Karlsson oljemålning

Karin Karlsson oljemålning
Karin Karlsson oljemålning
Karin Karlsson oljemålning
Karin Karlsson oljemålning
Karin Karlsson oljemålning
Karin Karlsson oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

KARIN KARLSSON (1897-1979): Landskapskomposition, signerad och daterad 1948, olja på duk, ca 29,5x40,5 cm

Kuntoraportti

Ram med smärre skada

749379

Päivämäärä:

2020-03-18