Terrinlock Kina 1700-tal

Terrinlock Kina 1700-tal
Terrinlock Kina 1700-tal
Terrinlock Kina 1700-tal
Terrinlock Kina 1700-tal
Terrinlock Kina 1700-tal
Terrinlock Kina 1700-tal
Terrinlock Kina 1700-tal
Terrinlock Kina 1700-tal
Terrinlock Kina 1700-tal
Terrinlock Kina 1700-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TERRINLOCK, 5 st., porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), varierande dekor i underglasyrblått, längd ca 23-27 cm

Nagg, ett lock lagat

749380

2020-03-19