Skål skålfat fat Kina 1700-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅL, SKÅLFAT, FAT, 4 dlr., porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), famille rose, diameter ca 22-37 cm

Samtliga delar med skador

749393

2020-03-15