Jardinjär

Jardinjär
Jardinjär
Jardinjär
Jardinjär
Jardinjär
Jardinjär
Jardinjär
Jardinjär

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JARDINJÄR, nysilver, 1900-talets början, jugend, insatts i glas, stämplade Eneret, Danmark, längd 35, höjd 11 cm

Nagg

749395

2020-03-20