Longines Les Grandes Classiques Armbandsur

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LONGINES LES GRANDES CLASSIQUES, armbandsur, 1980-tal, quartzverk, doublé, safirglas, datum, integrerad länk original ref nr. 36615, ref nr. L5.632.2, serie nr. 26672014, diam ca 34 mm, box ej tillhörande original medföljer

Bruksslitage. Fungerar vid inlämningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

749436

2020-03-15