Victor Vasarely serigrafi
2020-03-15
749451
| Klubbat belopp | 180 EUR |
| Utropspris | 250 EUR |
VICTOR VASARELY (1906-1997) Komposition, signerad samt daterad 73/75, serigrafi, 58x48 cm