Hugo Zuhr oljemålning

Hugo Zuhr oljemålning
Hugo Zuhr oljemålning
Hugo Zuhr oljemålning
Hugo Zuhr oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HUGO ZUHR (1895-1971): tillskriven, landskapsmotiv, olja på duk, ca 81x65 cm

Proveniens: Gåva från Hugo Zuhr till konstnär Sven Rapp ca 1940-tal

749461

2020-03-21