Lasse Wager gouache

Lasse Wager gouache
Lasse Wager gouache
Lasse Wager gouache
Lasse Wager gouache
Lasse Wager gouache
Lasse Wager gouache
Lasse Wager gouache
Lasse Wager gouache

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

150 EUR

LASSE WAGER (1896-1986) Bro i Paris, signerad Paris samt daterad -52, gouache, 31x39 cm

749466

2020-03-15