Sven Jonsson, mapp med färglitografier

Klubbat för:

4 000 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

SVEN JONSSON (1902-1981), mapp med 6 färglitografier, "Strändernas svall", 50 x 65 cm vardera, samtliga signerade och numrerade 318/390

Zustandsbeschreibung

749476

2020-04-05