Klubbat för:
4 000 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
SVEN JONSSON (1902-1981), mapp med 6 färglitografier, "Strändernas svall", 50 x 65 cm vardera, samtliga signerade och numrerade 318/390
Zustandsbeschreibung
749476
2020-04-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner