Peter Freudenthal, mapp med färglitografier

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETER FREUDENTHAL (född 1938), mapp med färglitografier, signerade, numrerade 85/142 samt daterade 1994, vardera bladet 34 x 31 cm

749477

2020-04-05