Philip von Schantz, färglitografi

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998), färglitografi, Potatis i trälår, signerad och daterad 1981 samt numrerad 106 /180, bildstorlek 70 x 52 cm

Ej examinerad ur ram

749478

2020-04-05