Bernt Johansson etsningar

Bernt Johansson etsningar
Bernt Johansson etsningar
Bernt Johansson etsningar
Bernt Johansson etsningar
Bernt Johansson etsningar
Bernt Johansson etsningar
Bernt Johansson etsningar
Bernt Johansson etsningar
Bernt Johansson etsningar
Bernt Johansson etsningar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BERNT JOHANSSON (1922-2001): (11) Kompositioner, signerade, etsningar, oramade, dedikationstext, ca 29x23-33x45 cm

749481

2020-03-16