Peter Sternäng etsningar

Peter Sternäng etsningar
Peter Sternäng etsningar
Peter Sternäng etsningar
Peter Sternäng etsningar
Peter Sternäng etsningar
Peter Sternäng etsningar
Peter Sternäng etsningar
Peter Sternäng etsningar

Klubbat för:

450 SEK

1 000 SEK

PETER STERNÄNG (född 1953): 5 st, kompositioner, signerade, oramade, etsningar, ca 66x50 cm

749482

2020-03-16