Ampel Karl Johan-stil

Ampel Karl Johan-stil
Ampel Karl Johan-stil
Ampel Karl Johan-stil
Ampel Karl Johan-stil
Ampel Karl Johan-stil
Ampel Karl Johan-stil
Ampel Karl Johan-stil
Ampel Karl Johan-stil

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AMPEL, Karl Johan-stil, 1900-talets början, mässing och bemålad plåt, höjd 63, diameter 52 cm, el omdragen 2013

Slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

749487

2020-04-07