Krögarhuset kopparkastruller samt stekpannor
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KRÖGARHUSET, 10 dlr, koppar, kastruller, stekpannor, mm, 1900-talets andra hälft/slut, detaljer i mässing, invändigt förtennade, höjd 4-13, längd (diameter) 10-26 cm exkl. handtag
Delvis oanvända, smärre slitage
749489
2020-03-15