Richard Eschke oljemålning

Richard Eschke oljemålning
Richard Eschke oljemålning
Richard Eschke oljemålning
Richard Eschke oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

RICHARD ESCHKE (1859-1944): Fiskarflicka, monogramsignerad RE, påskrift a tergo, olja på pannå, ca 50x39 cm

749525

2020-03-21