Armringar armband silver

Armringar armband silver
Armringar armband silver
Armringar armband silver
Armringar armband silver
Armringar armband silver
Armringar armband silver

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARMRINGAR, 2 st., varav en stämplad Birmingham 1951, innerdiameter 5,5-6 cm, ARMBAND, 5 st., silver, bl a Gustaf Dahlgren & Co, Malmö 1951, Victor Jansson Guldvaru AB, Lindesberg 1954, blom- och bladdekorer, längd ca 18-20 cm, vikt ca 157 g

Slitage, Bucklor

749530

2020-03-25