Royal Copenhagen "Blå Blomst"

Royal Copenhagen
Royal Copenhagen
Royal Copenhagen
Royal Copenhagen
Royal Copenhagen
Royal Copenhagen

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROYAL COPENHAGEN, "Blå Blomst", 25 delar, teservis i porslin, tekanna, sockerskål med lock, gräddkanna, 12 assietter samt 10 tekoppar med fat (modellnummer 1550).

Bruksslitage, en assiett med kantnagg, 11 delar II:a sortering.

749543

2020-03-20