Royal Copenhagen "Blå Blomst"
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROYAL COPENHAGEN, "Blå Blomst", 25 delar, teservis i porslin, tekanna, sockerskål med lock, gräddkanna, 12 assietter samt 10 tekoppar med fat (modellnummer 1550).
Bruksslitage, en assiett med kantnagg, 11 delar II:a sortering.
749543
2020-03-20