Okänd konstnär oljemålning

Okänd konstnär oljemålning
Okänd konstnär oljemålning
Okänd konstnär oljemålning
Okänd konstnär oljemålning
Okänd konstnär oljemålning
Okänd konstnär oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

OKÄND KONSTNÄR, kustlandskap, signerad A Kihlberg, olja på duk, ca 35x46 cm

Gulnad, krackelyr

749567

2020-03-16