Schackpjäser

Schackpjäser
Schackpjäser
Schackpjäser
Schackpjäser
Schackpjäser
Schackpjäser

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SCHACKPJÄSER, 1820-1850-tal, elfenben, hälften rödfärgade, av sk. barleycorn-typ, höjd ca 4-11,5 cm

Ställvist med skador

749575

2020-03-16