Bröderna Wigells pinnstolar "Florett"

Bröderna Wigells pinnstolar
Bröderna Wigells pinnstolar
Bröderna Wigells pinnstolar
Bröderna Wigells pinnstolar
Bröderna Wigells pinnstolar
Bröderna Wigells pinnstolar
Bröderna Wigells pinnstolar
Bröderna Wigells pinnstolar

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRÖDERNA WIGELLS, 4 st pinnstolar "Florett", björk samt teak, sitthöjd ca 44, rygghöjd ca 84, bredd ca 40 cm

Smärre slitage, smärre repor och avslag

749587

2020-03-20