Spegel 1700-tal gustaviansk

Spegel 1700-tal gustaviansk
Spegel 1700-tal gustaviansk
Spegel 1700-tal gustaviansk
Spegel 1700-tal gustaviansk
Spegel 1700-tal gustaviansk
Spegel 1700-tal gustaviansk
Spegel 1700-tal gustaviansk
Spegel 1700-tal gustaviansk

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SPEGEL, 1700-talets slut, gustaviansk, träskuren dekor, förgylld, över- och understycke med räfflad medaljong, ram med pärlstav, bandfläta, facettslipat glas, ca 159x71 cm

Senare förgyllning och glas, dekorbortfall

749591

2020-03-18