Jakthorn

Jakthorn
Jakthorn
Jakthorn
Jakthorn
Jakthorn
Jakthorn
Jakthorn
Jakthorn

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JAKTHORN, 1900-talets första hälft, koppar och mässing, med dekorativa snoddar, längd ca 26 cm

Bruksslitage

749609

2020-03-16