Collier 3 st bärnsten 1900-talets mitt
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
COLLIER, 3 st, bärnsten, 1900-talets mitt, bla med lås av metall och pressad bärnsten, längd ca 60 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage
749611
Päivämäärä:
2020-03-17