Collier 3 st bärnsten 1900-talets mitt

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

800 SEK

Kuvaus

COLLIER, 3 st, bärnsten, 1900-talets mitt, bla med lås av metall och pressad bärnsten, längd ca 60 cm

Kuntoraportti

Smärre slitage

749611

Päivämäärä:

2020-03-17