Bordslampa
Vollendet
2020-03-20
749621
| Höchstes Gebot | 1 600 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, kromad stomme och skärm, detaljer i mässing, ställbar skärm, höjd ca 35, diameter ca 27 cm
Smärre slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen