Bricka samt askar i lackarbete

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BRICKA, ASKAR, 2 st, 1900-tal, lackarbete, Japan, 62x32, 28x28 resp 30x10, höjd 4-8 cm

Bruksslitage, saknar nycklar

749626

2020-03-16